Кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів (ДММ та ОМ)

Кафедра "Динаміки, міцності машин та опору матеріалів" (ДММ та ОМ) Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету України "КПІ імені Ігоря Сікорського" здійснює підготовку бакалаврів на основі повної загальної середньої освіти, магістрів та докторів філософії за освітньою програмою «Динаміка і міцність машин».

Професійна діяльність випускників кафедри пов’язана із розрахунковими та експериментальними дослідженнями конструкційної міцності, довговічності і надійності авіаційної та ракетно-космічної техніки, машин і устаткування у різних галузях техніки із застосуванням сучасних інформаційних технологій.

Студенти, які здобувають освіту за рівнем «магістр», мають можливість навчання:
- на Спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування в Отто фон Геріке університеті (м.Магдебург, Німеччина);
- за програмою дуальної освіти*

*Дуальна форма навчання на базі «Прогрестех-Україна» дозволяє набути практичних знань і навичок у обраній спеціальності та забезпечує підготовку кваліфікованих фахівців з урахуванням сучасних вимог роботодавців до майбутніх робітників.

Після закінчення навчання і отримання кваліфікації «магістр» випускники мають можливість подальшої роботи і кар’єрного зростання у групі компаній «Прогрестех-Україна» та «Вoеing-Україна».

Освітня програма "Динаміка і міцність машин" пройшла Міжнародну акредитацію і визнана відповідною вимогам європейських програм інженерної освіти.

Пискунов Сергій Олегович

Завідувач кафедри